Torreblanca


                                                                                                                        
   
This text is replaced by the Flash movie.
 Inici > Ajuntament > Corporació Municipal
Corporació Municipal   

ALCALDESSA

Mª Josefa Tena Martínez

jtena@torreblanca.es

-----------

1a TTE. ALCALDE  
Regidoria d'Urbanisme i Polítiques d'Ocupació.

Rosana Villanueva Segarra

rvillanueva@torreblanca.es

-----------

2n TTE. ALCALDE
Regidoria de Turisme, Agricultura i Medi Ambient.

Carlos García García

cgarcia@torreblanca.es

-----------

Regidoria d'Obres i Serveis, Comerç, Fires i Mercats i Festes.

Amadeo Fabregat Climent

afabregat@torreblanca.es

-----------

Regidoria de Benestar Social i Sanitat.

Engracia Espejo Lara

engracia@torreblanca.es

-----------

Regidoria d'Esports i 3ªEdat.

Alberto Bassedas Persiva

abassedas@torreblanca.es

----------- 

Regidoria d'Educació i Cultura.

Carlos Albert Valbuena

calbert@torreblanca.es

-----------

Regidoria de Joventut i Participació Ciutadana.

Jose Antonio García Moliner

jgarcia@torreblanca.es

-----------

Regidors

Juan Manuel Peraire Persiva

Jose Antonio López López

Maria Ferrando Checa

Inmaculada Segura Guillamón

Maria Carmen Gual Gual

 

 

 

 

 


Facebook Torreblanca Logotipo del Ayuntamiento de Torreblanca Sede Electrónica